Biz Kimiz?

KIRÇİÇEĞİ GELİNLİK BURSA

KIRÇİÇEĞİ MODA EVİ

Kusursuz tasarım, yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderlik yapan Kırçiçeği Moda Evi, Bursa'nın ilk moda evi olma özelliğini taşımaktadır. 40 yılı aşkındır Bursa ve çevresine seçkin hizmet veren Kırçiçeği Moda Evi 1978 yılında Bursa'da kurulmuştur.

Büyüleyici bir masal
Modern tasarımlar, göz alıcı aksesuarlar ve inci detayları bir araya getiren Kırçiçeği koleksiyonu, yeni sezonda büyüleyici bir masalı gerçeğe dönüştürüyor.

Rüya gibi bir başlangıç
Büyüleyici bir masalı gerçeğe dönüştüren koleksiyonumuzu keşfetmek ve size özel rüya gibi tasarım yolculuğuna çıkmak için mağazamıza davetlisiniz. Farklı ve şık gelinlik modelleri ile öne çıkan Kırçiçeği, kalitesi ile de gelin adayları tarafından sıkça tavsiye edilen bir firmadır.

Gerçek bi zerafet
Yılların tecrübesi ile sizlerin zerafetine zerafet katacak gelinlikleri sizlerle buluşturuyoruz. İnce eleyip sık dokuduğumuz, terzilerimizin narin elleriyle sizlere hazırladığı modeller en güzel anınız için sizleri bekliyor.

Kendinizi özel hissettiren tasarımlar
Kuruluşunda ilhamını müşterilerinin hayallerinden alan firmamız, bu ilhamı kendine hem vizyon hem de misyon yapmıştır. Dünya markası olma sürecinde adım adım ilerleyen Kırçiçeği, her yıl çıkardığı birbirinden özel kreasyonlar ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Mutluluğa giden yolda gelinlik seçimlerinizi birlikte yapalım, hayalinizdeki gelin olun. Kırçiçeği kurulduğu günden bu yana aynı heyecan ve azmini kaybetmeden çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir.

Deneyimi ve birikimi ile siz sevgili müşterilerimize profesyonel ve çağdaş hizmet vermeyi, sizlere yakışan gelinliklerinizi özenle tasarlamaktan ve üretmekten gurur ve mutluluk duymaktayız.

Özel dikim gelinliklerin en önemli artısı istediğiniz modeli istediğiniz materyaller ile istenilen süsleme şekliyle kişiye özel hazırlanması, yani konfeksiyon gelinliklerdeki gibi yüzlerce üretilmeyen, kendi tarzınızı oluşturan ve size özel bir çalışma yapılmaktadır.

Kırçiçeği gelinlik modelleri, her gelinin hayallerini süsleyen ve zamanın moda anlayışı ile harmanlanmış tasarımıyla bilinir. İster bohem, ister romantik ya da sade bir şıklık. Kırçiçeği koleksiyonunda her zevke, her tarza ve her vucüt tipine uygun modeller bulmak mümkündür.

Tasarımı Muhteşem Gelinlikler

Samimi, dürüst ve profesyonel yaklaşımıyla yoğun iş tempolarında bile hizmet kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, Kırçiçeği Moda Evi'nin misyonudur.
caglar30x

“”