İLETİŞİM

Kırçiçeği Moda Evi
Tahtakale Mah. Atatürk Cad.
Tahtacı Apt. No:93
Osmangazi / Bursa
Türkiye

+90 224 221 49 92
+90 224 223 70 43

Hayalinizdeki gelinliği sizin için tasarlayalım

Kırçiçeği Moda Evi, modern, şık ve yenilikçi tasarımlarıyla size zengin ve orjinal koleksiyonlar sunmaktadır. Sizleri de tüm memnun müşterilerimiz gibi yılların tecrübesiyle kanıtlanmış kalite ve güveni ilke edindiğimiz Kırçiçeği Moda Evi'ne bekliyoruz. Tüm istek, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli ellerden çıkan modern gelinlikler. Kırçiçeği gelinlik modelleri her zamanki gibi çok ince düşünülerek tasarlanmıştır. Markamızın gelinlik modelleri gösterişli ve kesinlikle en trend gelinliklerden oluşan bir koleksiyona sahiptir.

2022 gelinlik modelleri, En güzel 2022 gelinlik modelleri, Bursa gelinlik modelleri, Bursa en yeni gelinlik ve abiye modelleri, Bursa nişanlık abiye modelleri, En kaliteli gelinlikçi, Bursa’nın en eski moda evi, Bursa’nın en kaliteli moda evi, Bursa moda evi nişanlık abiyeler, En güzel aksesuarlar taç ve duvak, Gelin tacı ve kına elbiseleri, Bursa özel dikim gelinlikler, Tasarım gelinlikler ve abiyeler, Özel tasarım nikâh elbiseleri, Özel dikim abiyeler, En şık balık modeller, Bursa Helen kesim modeller, En güzel prenses modeller, Bursa A kesim gelinlikler, Tasarım balık modelleri, Özel dikim Helen modeller, En şık gelin buketleri, En şık gelin taçları, En iyi moda evi, En güzel tasarım gelinlikler, Tasarım moda gelinlikler, En şık gece elbiseleri, En kaliteli danteller, Özel desen danteller, En yeni Abiye modelleri, Kır düğünü gelinleri, Özel dikim Helen gelinlikler, Bursa’nın en güzel nişanlık modelleri, Bursa’nın en kaliteli gelinlikçisi, En güzel gelinlik modelleri, İthal gelinlikler, En çok tercih edilen gelinlik mağazası, En çok beğenilen moda evi, Bursa da markalaşmış moda evi, Size özel tasarım gelinlik modelleri, En güzel balık modeller, En güzel Helen modelleri, Kabarık gelinlik modelleri, En güzel tül gelinlikler, En şık saten gelinlikler, Simli gelinlik modelleri, İncili gelinlik modelleri, Kınalık elbise modelleri, Nişanlık tasarım elbiseler, Nişan elbisesi, İthal danteller, Özel tasarım gelin taçları, Gelin tacı,

Düğün gününde büyüleyici görünmek tüm gelin adaylarının hayalidir. Sizin için en doğru gelinliği seçerken işinin ehli bir profesyonelden destek almak istemez misiniz? O halde sizleri Kırçiçeği’ne bekliyoruz. Özenle detaylandırılmış işlemelerin öne çıktığı, ince dokunuşlar ile zarafetin tasarlandığı gelinlik modelleri ile Kırçiçeği koleksiyonuna bir bakış atın. Bu birlikteliğin heyecanını büyük bir titizlikle hazırladığımız, zamanın ruhunu yansıtan tasarımlarımızda görebilirsiniz. Klasikle moderni buluşturan eşsiz, kişiye özel gelinlikler tasarlıyoruz. Tasarımcılarımız tarafından hazırlanan kusursuz gelinlikler, terzilik geleneğinden gelen ekibimizin dikişleri ile hayat buluyor. Balık model gelinliklerimizin içinde muhteşem görünecek, prenses model gelinliklerimizde masallarda gibi hissedecek, helen modellerimizde ise en özel gününüzde hem zarif hem de kusursuz görüneceksiniz. Gelinlikte kullanılan dantel ve kumaş, gelinliğin fiyatını belirlemede en önemli faktörlerden birisidir. Her bütçeye uygun hitap eden gelinlik modellerinden tarzınıza en uygun seçimi yapabilir ve en özel gününüzde zarafetinizi sergileyebilirsiniz.